פרעושים על בני אדם הדברה אפקטיבית

תוכן עניינים

נתחיל בקצת רקע לגבי פרעושים על בני אדם

פרעושים על בני אדם יכולים להיות מטרד רציני ולהזיק לבריאות. בניגוד למה שאתם חושבים, לא תמיד הם יגיעו מבעלי החיים. עונת הפעילות העיקרית של הפרעושים היא עונת האביב ונראה שלא צריך הרבה פרעושים בכדי להשפיע על נוחות הדיירים בבית.

אז מה באמת מביא אלינו את הפרעושים ומה הסכנה ?

כאמור, שגיאה נפוצה היא שהופעתם של הפרעושים בביתכם היא מבעלי החיים שאתם מגדלים אך האמת היא שלפעמים הם יגיעו בעקבות כך שלא מטפלים ומתחזקים כהלכה את חצרות הבתים. פרעושים יכולים להזיק לבני אדם ולבעלי החיים. עקיצת הפרעושים יכולה לגרום לגרד ודלקות בעור וסכנה מיוחדת קיימת אצל אנשים שאלרגים לפרעושים . אצלם עלולה להופיע תגובה אלרגית המצריכה טיפול רפואי. אם כן אנו מבינים שפרעושים על בני אדם הם מטרד רציני.

אז הכנו לכם כמה דרכי התמודדות מול פרעושים על בני אדם

מול פרעושים על בני אדם
בטרם תזמינו מדביר מוסמך, מתברר שיש שיטות אחרות ופשוטות לטפל בנגע. שיטה מומלצת לבדוק האם יש פרעושים בביתכם היא להניח צלחת עם שמן על הרצפה בבית ובמרכז הצלחת להניח נר. לפרעושים יש נטייה להימשך לחום ולאור ואם יש פרעושים בבית הם ילכדו שם . זה עובד רק שיש כמות לא גדולה של פרעושים בבית. עוד לפני שמגיעים למצב של הדברה, אם תקפידו על ניקיון ושאיבה יסודיים של השטיחים והמזרנים הדבר עשוי לפתור את הבעיה.

ומה אם יש צורך במדביר ?

אם בחרתם להזמין מדביר, יש להדגיש שבמצב כזה להדביר את כל השטח ולא רק את פינות חדרי הבית. למעשה צריך לרסס כל סנטימטר על הרצפה והשטיחים. ההדברה יכולה להחזיק בין חצי שנה לשנה. התקופה המתאימה להדביר היא בבוא האביב. חשוב להכין את ביתכם להדברה ולא לשכוח אוכל במקום חשוף או צעצועים .

מדוע חשוב לעשות הדברה משולבת נגד הפרעושים ?

בגלל שלפרעושים יש כמה שלבי גדילה ,צריך שההדברה תהיה משולבת, מכיוון שמביצי הפרעושים יכולים לבקוע זחלים גם לאחר כשישה חודשים ואז תהיה התפרצות מחודשת .אם תבצעו הדברה המשלבת שני סוגים שונים של חומרי, ההדברה הבעיה תיפתר . מיד לאחר ההדברה שתבצעו בבית, יש לבצע טיפול גם לבעלי החיים שבביתכם.

נסכם קצת את עניין הפרעושים על בני אדם

פרעושים עלולה להיות בעיה מעצבנת ואפילו יכולה להיות מזיקה לבריאות. על מנת להישמר מפניהם השתדלו לשמור על הגיינה אך אם בכל זאת יגיעו אליכם, כעת תדעו את הדרכים יעילות להתמודד איתם .

להזמנת מדביר מוסמך נגד פרעושים היכנסו לכאן.

הרחבה נוספת בנושא תוכלו לקרוא כאן.

מאמרים אחרונים מאיר המדביר

החל מ

100
  • שירות מקצועי
  • שירות מלא
  • יסודיות ומקצועיות
מומלץ
פרעושים על בני אדם

למה אנחנו ?

ניסיון 100% מקצועי!

שירות יסודי ללא פשרות.

זמני עבודה מהירים ונוחות.

לבית ללא מזיקים מלא פרטים