ריסוס נגד קרדית האבק הדברה יעילה

תוכן עניינים

ריסוס נגד קרדית האבק ומהי הקרדית בכלל ?

ריסוס נגד קרדית האבק הוא הדבר שאתם צריכים אם גם אתם נתקלתם בקרדית האבק. קרדית האבק מוכרת לחלקנו רק בשמה, ורבים מאיתנו לא יודעים בדיוק במה מדובר. מכאן עולות השאלות: מה השפעתה של הקרדית עלינו? היכן ניתן למצוא אותה? כיצד ניתן להיפטר ממנה? ומתי יש צורך בהדברה נגד קרדית האבק? אנחנו כאן כדי לעשות לכם קצת סדר.

אז מהי קרדית האבק ?

קרדית האבק, או ״קרדית אבק הבית״ (כיצד שתחליטו לקרוא לה, היא יצור קטן שניתן לצפות בו למעשה רק במיקרוסקופ. היא גרה במגורי אדם ומתמקמת על איזורים שיש בהם הרבה אבק (אנחנו לא הופתענו). כנראה זו אחת הסיבות שאמהות כה רגישות לנושא האבק שמצטבר בבית. למעשה הקרדית היא חכמה ופועלת בזמן שאנו ישנים ולמרות היותה מאוד קטנה, היא עלולה ליצור בעיות משמעותיות וביניהן תגובה אלרגית אצל בני האדם שבאים איתה במגע.
יתר על כן, השפעתה עלינו היא בכך שבזמן השינה אנו שואפים את הגללים של הקרדית אל תוך מערכות הנשימה והדהר עשוי לגרום לנזלת אלרגית, התקפי אסטמה ועוד.

אז איך אפשר להילחם בקרדית האבק?

ישנם למעשה כמה דברים שיכולים לעזור לנו להתמודד נגדה. היצור הקטן רגיש לקרינה של השמש, ושינויים גדולים במזג האוויר (למשל הטמפרטורה) בעזרתם ניתן לשחררה מאחיזתה וכך להסירה מהמיטה או הספה שבה היא שוכנת.
כדי להימנע ממנה, הכי מומלץ זה לכבס לעיתים קרובות את המצעים, השמיכות, וכדומה.
במקרה שאחד מבני המשפחה שלכם סובל מאלרגיות קשות או מאסטמה, נמליץ לכם להפחית את כמות השטיחים ריפודי הבד, והווילונות בבית.
בנוסף על כך, מומלץ לרכוש שמיכות וכריות מאריגים סינתטיים, וכדאי גם לא לשמור בביתכם בגדים או ספרים ישנים שאין בהם שימוש מכיוון שאלו יכולים לשמש כבית עבור הקרדיות. זכרו כי ניקיון קבוע מסייע במלחמה נגדן ומניעת ההתקפה של הקרדיות. יכול להיות שאלו יועילו נגד הקרדית, אך לצערנו במקרים רבים זה לא מספיק ויש צורך בריסוס נגד קרדית האבק.

אז מדוע לקרוא למדביר שיבצע ריסוס נגד קרדית האבק?

הפעולות שציינו לעיל הן הכרחיות ויעזרו למנוע את הימצאות הקרדיות, את במרבית המקרים לא תוכלו להסתפק בכך ותיאלצו לקרוא למדביר.
בעל מקצוע מוסמך בעניין ריסוס נגד קרדית האבק יוכל לעשות טיפול מיוחד נגד היצור המדובר, כזה שלא תוכלו לעשות בעצמכם ויעיל הרבה יותר. למדביר ישנם חומרי ריסוס מקצועיים למזרנים, שטיחים ושלל המקומות השונים ולכן הדבר יסייע לפתור את הבעיה במהירות וביעילות.

לחצן כאן והזמינו בהקדם מדביר מוסמך נגד קרדית האבק.

לקריאה נוספת על קרדית האבק היכנסו לכאן

מאמרים אחרונים מאיר המדביר

החל מ

100
  • שירות מקצועי
  • שירות מלא
  • יסודיות ומקצועיות
מומלץ
ריסוס נגד קרדית האבק

למה אנחנו ?

ניסיון 100% מקצועי!

שירות יסודי ללא פשרות.

זמני עבודה מהירים ונוחות.

לבית ללא מזיקים מלא פרטים