עקיצת פשפש המיטה הדברה בקליק

תוכן עניינים

האם גם אתם סובלים מ – עקיצת פשפש המיטה ?

עקיצת פשפש המיטה מתגלה לרוב כאשר התעוררתם לאחר שנת הלילה שלכם וגופכם מלא בעקיצות בכל הגוף, מן עקיצות מרוכזות, גם באזורים שאינם חשופים למשל הבטן והגב . בהתחלה אתם עשויים לחשוב שמדובר ביתושים, אולם ככל הנראה אתם סובלים מעקיצת פשפש המיטה מפשפשים שמבלים אצלכם במיטה . למעשה המיטה שלכם, המקום שאמור להיות הכי נוח – הפכה ל"גן חיות קטן" לחרק הפשפש.

אז מהו פשפש המיטה בעצם ?

פשפשי המיטה הם חרקים זעירים המוצאים מסתור במזרון ובין הסדינים. מזונו של הפשפש הוא דם גופנו אותו הוא יונק בשעה שאנו ישנים וכלל לא מודעים לכך. לרוב העקיצות אינן כואבות אך הסימנים ניכרים על הגוף בצורת נגעים באיזורים נרחבים. העקיצות גורמות לגירוד קל ורק במקרים נדירים ביותר, הם עלולים לגרור תגובה חיסונית מוגזמת שעלולה לגרום לתופעות קשות ואפילו למוות. אנו מניחים שקצת נלחצתם אז אפשר להירגע משום שלרוב פשפש המיטה לא מעביר מחלות או מגפות מבעלי חיים לבני אדם.

כך נאתר ונתגונן מפני עקיצת החרקים הללו במיטה

כדי לאתר את הפשפשים תוכלו לחפשם על המזרן ובקפלי הסדינים, לעיתים תבחינו בנקודות קטנטנות על הסדינים, אלו הם למעשה כתמי דם וצואה שהם סימן נוסף להופעת הפשפשים במיטתכם.
חשוב לציין שלעיתים מאוד להבחין בפשפשוק בעין. פשפש המיטה עמיד מאד ויכול לשרוד גם ללא דם במיטתכם ובחפצים שלכם אפילו שנה. על מנת להיפטר מהפשפשים, יש להסיר את השמיכות, המצעים, הבגדים  והכיסויים לכבסם בחום ולייבשם בחום של  לפחות שבעים מעלות .

במקרים רבים לא תוכלו להיפטר מהחרקים לבדכם.

אם המיטה שלכם עשויה מבד כדוגמת ספה, מיטות נוער או כמו מיטות הבסיס המרופדות הנפוצות כיום , אתם בבעיה יותר גדולה ואין דרך עצמית או קלה לטפל בבעית הפשפשים. במקרים כאלה האופציות שעומדות בפניכם הן להחליף מיטה או להזמין מדביר. סביר להניח שעלות ההדברה תהיה נמוכה יותר מהחלפת המיטה.

הזמינו מדביר מורשה שיש עליו המלצות טובות על מנת שיבצע הדברה יסודית הכוללת מספר שלבים : שימוש בחומרי הדברה ייעודיים, חימום החדר בעוצמה של שבעים מעלות ובשלב האחרון – ניקוי בקיטור .

אם כן תוכלו לנסות לפתור את בעיית הפשפשים לבדכם אבל במרבית המקרים רק הדברה יעילה תפתור זאת.

להזמנת הדברה נגד פשפשי המיטה לחצו כאן.

להרחבת הידע בנושא אתם מוזמנים לקרוא כאן פרטים נוספים.

עקיצת פשפש המיטה

מאמרים אחרונים מאיר המדביר

החל מ

100
  • שירות מקצועי
  • שירות מלא
  • יסודיות ומקצועיות
מומלץ

למה אנחנו ?

ניסיון 100% מקצועי!

שירות יסודי ללא פשרות.

זמני עבודה מהירים ונוחות.

לבית ללא מזיקים מלא פרטים

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן