הדברת ג'וקים

הדברת ג'וקים עם מאיר המדביר

תוכן עניינים

אז אילו תחושות מעוררים בכם הג'וקים ?

הדברת ג'וקים מוכרת לכולנו משום שאנו מניחים שהמילים המפורסמות "ג'וקים", "מקקים" , או לחילופין "תיקנים" מעוררות בכם דברים שליליים וביניהם תחושת הגועל, פחד, ושלל הרגשות אחרות לא נעימות בלשון המעטה.

רגע.. לפני שנזמין את מאיר להדברה, נבין מהם הג'וקים ?

הג'וקים או בשמם תיקנים הינם חרקים בעלי כנף בעלי כוח שרידה בלתי רגיל. לרוב הם הם מגיעים ממקום לא צפוי ומפתיע, ונמשכים לזבל וזוהמה. הג'וקים ניזונים מסוגי מזון רבים ולמעשה סביבה חמה היא המועדפת עליהם . מרבית פעולות ההדברה היום מכוונות אל הג'וקים (לא הופתענו). המקקים מהווים לא רק מפגע תברואתי או אסתטי, הם אף עלולים ליצור נזק בריאותי של ממש עבור בני האדם בכך שהם עלולים להיכנס למזון ולזהמו, ולהותיר את צואתם שעשויה להעביר מחלות שונות.

ולמה בישראל הדברת ג'וקים כל כך נפוצה?

בישראל נפוצים שלושה סוגי ג'וקים ושמותיהם (אולי כבר עדיף להשתמש במילה "עדותיהם") הם : המזרחי, האמריקני וג'וק הפסים החום – הנפוץ ביותר. לאחרונה ניתן להבחין גם בג'וק הגרמני שאינו מהווה סכנה לאדם אך , עמידותו לחומרי הדברה רבה יותר.

ומה אם נרצה לנקוט בפעולות של הדברת תיקנים בעצמנו בבית ?

למעשה זה אפשרי ומומלץ , אך נגלה לכם מעכשיו שלא תתחמקו ממאיר המדביר. אפשר לנסות לבצע פעולות מנע במטרה למנוע את התפשטותם של הג'וקים ובכך להינצל מהתפשטותם. לשם כך מומלץ לכם לנקות ולסתום מראש חריצים וסדקים המהווים מקומות פוטנציאליים להסתתרותם כגון פחי אשפה וכדוגמתם. שמרו על שגרת תחזוקה לניקוז ולביוב על ידי פתיחתם וביצוע ניקוי. כאשר מבצעים הדברה אצל מאיר, היא תהיה יעילה באופן משמעותי מהסיבה הפשוטה שמאיר עם ניסיונו הרב יודע להשתמש בטכנולוגיות החדישות והמתאימות ביותר ליצירת סביבה מוכנה לבואם של היצורים המטרידים הללו – כזאת שתהיה אטומה, ותקטול אותם במהירות וביעילות.

מה חשוב לוודא לפני ואחרי שמזמינים הדברת ג'וקים ?

ברגע שאתם מבחינים בג'וקים, מומלץ לכם להזמין בהקדם הדברה מקצועית ויעילה בידי מדביר שיש ברשותו אישור הדברה מטעם המשרד לאיכות הסביבה. בדקו האם המדביר משתמש בחומרים ידידותיים לסביבה ועד כמה שאפשר נטולי ריח. לפני הריסוס חשוב לכסות, להסתיר ולאחסן מזון ומשטחי אכילה. לאחר הריסוס הקפידו על הנחיות המדביר, אוררו את האיזור המודבר ונגבו את השולחנות, השיש, הכיריים ומקומות שהיו חשופים לחומר הריסוס.
בנוגע להדברה בחצר הבית – היא נעשית בדרך כלל על ידי ועדי הבתים. כמו כן, יש לבצע זאת כתחזוקה שוטפת של הבניין לפחות פעם בשנה .

**מדביר מקצועי יבטיח לכם לפחות חצי שנת אחריות על עבודתו .

לסיום, אנחנו רואים שאתם קצת לחוצים (אולי זה בגלל הג'וקים) אז אתם יכולים להיות רגועים – מאיר המדביר עומד בכל התנאים שצויינו ודואג לכך באופן מחמיר.

 

כעת, כל שנותר הוא להיכנס לכאן ולהזמין את מאיר להדברת התיקנים.

למידע נוסף אודות ג'וקים היכנסו לכאן.

 

מאמרים אחרונים מאיר המדביר

החל מ

100
  • שירות מקצועי
  • שירות מלא
  • יסודיות ומקצועיות
מומלץ

למה אנחנו ?

ניסיון 100% מקצועי!

שירות יסודי ללא פשרות.

זמני עבודה מהירים ונוחות.

לבית ללא מזיקים מלא פרטים